Rallye Sudety 2016

10.09.2016 14:47

V sobotu 10. září se konal další roční legendárního náročného maratonského MTB závodu Rallye Sudety. I když je to podzimní termín, letošní ročník se jel v tropickém počasí, což zapřičinilo, že závod hodně lidí nakonec vzdalo.

Na královské distanci 113 km po téměř 5-ti hodinách zvítězil snad v nejtěsnějším rozdílu Marek Rauchfuss, 2. dojel Kuba Šilar následovaný Michalem Kaněrou, který ovládl kategorii třicátníků. Na pěkném 7. místě do cíle dorazil Tomáš Berger.

Náš oddíl reprezentovali na střední trati pouze dámy a to i medailově. Karolína Bergerová získala bronz a kdyby si nezajela, mohlo to být i lepší. Na šestém místě ještě doplnila úspěšné vystoupení Lucka Hrnčířová.

Jela se zde i 30 km krátká trať, kterou si zajel i teprve dvanáctiletý zástupce CK Carla.kupkolo.cz Kuba Hák a jen o minutku skončil 4. a celkově v konkurenci mnohem starších soupeřů dojel 11.

výsledky: 113 km, 60 km, 30 km