...

07.04.2017 18:07

 

Cyklistický oddíl Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem je spolek sdružující cyklisty všech kategorií. Vznikl v roce 1991 jako oddíl zaměřující se především na mládež. Postupem času se oddíl rozrostl a cyklisté Carla.kupkolo.cz se zúčastňují soutěží  všech úrovní a disciplín. Nejenom účastní, ale také vybojovali mnoho desítek prvenství. Mezi úspěchy oddílu patří také to, že především mladí cyklisté později přestupují do špičkových týmů. Namátkou můžeme jmenovat příklady z posledních let: Jirka Šorm - v 18-ti letech přestoupil do profioddílu Elkov Author, Kuba Hák - od roku 2019 člen asi našeho nejlepšího mládežnického týmu Mapei Merida Kaňkovský. A pro letošní rok přestupuje Honza Lukeš do špičkového mládežnického týmu do Holandska. V tomto trendu se zaměřením především na mladé cyklisty chceme pokračovat. I z tohoto důvodu spolupracujeme se skvělým trenérem Jirkou Šormou st.

 Jedním ze způsobu, jak mladé cyklisty nalákat na tento sport je pořádat závody pro děti a mládež..Proto už několikátý rok pořádáme seriál závodů pro děti O nejlepšího cyklistu Královédvorska.

 

To vše by nešlo bez podpory našich největších partnerů: 

firmy Carla spol s r. o., firmy Kupkolo.cz, Monnami,  města Dvůr Králové nad Labem, Ski servis Patrik Hroneš a dalších, za což jim děkujeme.