Protože se zatím závody nekonaly, využili jsme volnou sobotu k týmovému focení.

Fotky od Jana Frýzla

Video z focení od Jana Holana

Úpická desítka

04.03.2020 16:25

V neděli se konal první závod běžeckého východočeského poháru Úpická desítka. Za jarního počasí se ho zúčastnilo rekordní počet běžců.

V dresu našeho oddílu jsme se ho zúčastnili pouze ve dvou. Aneta Khýrová suverénně s náskokem 4,5 minuty vyhrála a nedala tím nikomu šanci stajně jako loni. Luděk Novotný obsadil 12. místo.

V rámci slavnostního vyhlašování po skončení závodu byly vyhlášeny i celkové výsledky Zimní běžecké ligy, které se během zimy dle pořadatelů zúčastnilo přes 700 závodníků všech kategorií. I tam jsme měli zastoupení, když Luděk Novotný obsadil celkově 6. příčku.

Info

Focení týmu Carla.kupkolo.cz

24.01.2019 10:24

V lednu proběhlo focení týmu Carla.kupkolo.cz.

Výsledné fotky si můžete prohlédnout zde:

Tréninky

Cyklistické tréninky...

15.09.2014 15:26
Sezóna se nám rozjela, počasí už taky přeje a tak je potřeba taky trénovat.  Proto přináším soupis tréninků: Tréninky MTB  pro mládež s Jirkou Voňkou   tréninky už pro lehce trénovanou mládež od 10-ti let         každé pondělí od 15:00 hod. Vy, co chodíte...