ABB MTB Cup - 2. místo v soutěži družstev pro Carla.Kupkolo.cz

24.05.2014 19:34

V sobotu 24.5.2014 se jel v Jablonci stále populárnější maratón ABB MTB Cup.  Tento 54 km dlouhý závod zdolal za rovné 2 hodiny jako první Václav Ježek následován Michalem Bubílkem a třetí skončil Dan Valášek. O 2 minuty později projel cílem na celkovém 5. místě a 4. mezi “eliťáky” Tomáš Berger (Carla.kupkolo.cz).  Na 16. místě a taktéž 4. v kategorii dojel Pavel Kubín. Dobré výsledky zajeli i další naši. Na dlouhé trati se ještě v kategorii M40 probojoval Luboš Toman a 78. skončil Petr Šubr. Těmito výsledky tým Carla.Kupkolo.cz vybojoval 2. místo v soutěži družstev. V rámci tohoto závodu se jela i kratší, 33 km trať. Tu absolvovali mladší kluci Tomanové. Mladší Honza Toman vyhrál juniory a Lukáš byl v mužích na 4. místě.

výsledky:trať 54 km, trať 33 km, týmy 54 km