Decathlon cyklomaraton v Hradci a triatlon v Opočně

26.06.2020 15:00
Všichni doufali, že nebude tak špatné počasí jako na sobotním Krakonošově maratonu. Nakonec bylo bez deště, ale trať byla znatelně promáčená, což nám vůbec nevadilo.A na výsledcích to bylo vidět.
Na dlouhé trase si stříbro vyjela mezi ženami Petra Čeřovská. Jirka Koblasa skončil sedmý a Luděk Novotný pro defekt ze začátku závodu nedojel.
Na krátké trase ale naše červené dresy dominovaly. První dva celkového pořadí dojeli ujetí Lukáš a Luboš Tomanovi, kde syn Lukáš tátu letos už podruhé v přímém souboji porazil. Nebyly to jediné medaile pro oddíl. Juniorky vyhrála Anna Benešová a druhý v mužích do 23 let skončil Davd Voňka. Výbornou reprezentaci potvrdili ještě 11. místem Marek Dvořák, 12. místem Adam Ulver. A nemůžeme opomenout ani 7., 9. a 10. místo pro závodníky Kulveitovy v pořadí Tobiáš, Šimon a Dan. Nutno dodat, že naši kluci, kteří velký závod na 30 km jeli, jsou ještě žáci základní školy!

Ve středu si skupina závodníků z Carly střihla i závod v triatlonu v Opočně. Celý den sice pršelo, ale na samotný závod se udělalo příjemné počasí. Na startu se sešlo cca 70 závodníků v docela slušné konkurenci.
A tady je pořadí v kategoriích: Lukáš Fejk - 6. místo, Luděk Novotný 7. místo, Jirka Motl byl 11. a Patrik Hroneš obsadil 4. místo.

naše fotoO uplynulém víkendu se jel v Hradci Králové Decathlon cyklomaraton. Protože je to blízko, zúčasnila se ho početná skupina cyklistů Carla.kupkolo.cz včetně těch mladších.
Na dlouhé trase si stříbra vyjela mezi ženami Petra Čeřovská. Jirka Koblas skončil sedmý a Luděk Novotný pro defekt ze začátku závodu nedojel.

výsledky

Ve středu si skupina závodníků z Carly střihla i závod v Triatlonu v Opočně. Celý den sice pršelo, ale na samotný závod se udělalo příjemné počasí. Na startu se sešlo cca 70 závodníků v docela slušné konkurenci.