ELEVEN MTB maraton Příchovice

26.07.2014 11:26

Poslední červencovou sobotu se v Jizerských horách konal tradiční ELEVEN MTB maraton Příchovice, kterého se tradičně účastní i závodníci našeho oddílu. Letos zde panovalo vyloženě letní počasí, které ve spojení s opravdu náročnou tratí dávalo všem dost zabrat. První kratší okruh na trati fitnes byl jen na rozjetí, druhý okruh byl už podstatně náročnější. Rychlé sjezdy střídané prudkýmy dlouhými výjezdy často na nezpevněném povrchu nedalynedopřály nikomu chvilku odpočinku. A závěr padesátikilometrové trati korunovalo několikakilometrové těžké stouppání do cíle .Tuto trať vyhrál Jirka Novák těsně následován Michalem Bubílkem. Po dalších několika minutách dojel do cíle na 3. místě domácí Honza Černý. I my jsme zde měli zástupce na stupních vítězů. Lucka Blažková vybojovala mezi ženami v čase něco přes 3 hodiny 1. místo v ženách nad 40 let, Honza Toman si zas pro změnu dojel pro bronz v juniorech. Umístění dalších našich: V mužích nad 40 let obsadil 9. místo Luboš Toman a 25. místo Luděk Novotný....