Okolo Stračova

23.03.2016 14:25

O víkendu 19. března jsme se v rámci zimní přípravy zúčastnili běžeckého silničního závodu na 10 km Okolo Stračova. Relativně příznivé počasí s teplotou kolem 5 st. a perfektní organizace pod vedením běžce Milana Janaty přilákaly téměř 150 závodníků včetně čtveřice z našeho oddílu.

Závod vyhrál v traťovém rekordu 32:41 Marcin Zagorny z Polska, druhý byl Kamil Krunka a třetí pořádající Milan Janata. Z našich si nejlépe si vedl Milan Pešek, který kategorii 50-59 let vyhrál s časem pod 40 minut. Lukáš Pešek s ještě o půl minuty lepším časem bral celkově 18. místo, což mu stačilo na 12. místo mezi muži do 40-ti let. V této kategorii skončil ještě na 37. místě Marek Radek. Mezi muži 40-49 let s časem těsně přes 41 minut obsadil 10.místo Luděk Novotný.