2. závod - 21.9.2017

Na druhém závodě Na kole Schulzovými sady už nebylo tak krásné počasí jako na letním závodě, což na zájmu dětí i diváků nic nezměnilo, ba naopak. Na tomto závodě byla překonána magická stovka - celkem 101 dětských účastníků. Startovalo se opět od nejstarších, které neúnavně povzbuzoval především náš osvědčený "spíkr" Petr Novotný, později se k němu začalo přidávat i množství přihlížejících diváků. Tradičně největšímu zájmu se těšily kategorie předškolních dětí jak na kolech tak na odrážedlech. O přestávkách mezi jednotlivými starty se o program postaral DDM se svými soutěžemi a opět Honza Kunc se svou jednokolkou... 
Na závěr celé akce přišlo na řadu vyhlašování vítězů a opět bohatá tombola, kde se dostalo na všechny zúčastněné.
A protože je o tuto akci velký zájem, rozhodli jsme se, že tyto závody v této podobě budeme pořádat i v dalších letech. Už teď se děti s okolních škol a školek můžou těšit na příští rok.
Za toto všechno děkujeme především partnerům akce: firmám Kupkolo.cz,   Carla spol. s.r.o.,   městu Dvůr Králové nad Labem, mediálnímu partneru Královédvorsko.cz, všichni byli po závodě odměněni výbornými ovocnými pyré Monnami.

výsledky druhého závodu
 
 
...a další (amatérské) fotky a videa z dojezdů
 
A další fotky od Jana Holana: 2002- 04, 05-06, 07-08, 09-10 kluci, 09-10 holky, 2011 kola, 2011 odrážedla, stupně 
 
Brzy doplníme ještě pořadí škol za oba závody...